Kolorowe fale

Nasze Projekty

Sprawdź czym się ostatnio zajmowaliśmy

Strona internetowa

Difore

Difore jest firmą zajmującą się pomocą i doradztwem dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Nasza współpraca obejmowała analizę rynku i konkurencji, stworzenie projektu graficznego, implementację strony oraz wdrożenie strony na nasz hosting. Największe wyzwania, które musieliśmy podjąć to: zmieszczenie dużej ilości usług w czytelny dla użytkownika sposób, wyróżniający się projekt graficzny, tłumaczenia strony oraz skłonienie użytkownika strony do konwersji (kontaktu z firmą).

Przejdź
Strona internetowa

Weatherdrobe

Weatherdrobe jest aplikacją stworzoną w technologii React i Next.js. Naszym zadaniem było zaprojektowanie prostego serwisu pogodowego z wyróżniającym się designem. Projekt graficzny powstał z połączenia trendów takich jak glassmorphism oraz gradient design. Strona internetowa jest jednocześnie aplikacją PWA.

Przejdź
Strona internetowa

Primavera

Projekt wykonany dla klienta z branży gastronomicznej. Naszym celem było stworzenie strony, która będzie zwracać uwagę osób, szukających restauracji. Wyróżniliśmy przycisk prowadzący do menu. Ma to na celu zwiększenie dostępności tej podstrony dla potencjalnych klientów, co jest ważnym elementem na stronach restauracji. Treść na stronie jest w pełni konfigurowalna, dzięki panelowi administracyjnemu w Wordpressie.

Przejdź
Web design

Sprzedaż samochodów

Design wykonany dla firmy oferującej sprzedaż samochodów. Aby projekt graficzny odzwierciedlał ekskluzywne wnętrza sprzedawanych samochodów, wybraliśmy ciemną kolorystykę oraz czcionkę Serif, która ma charakter poważny, tradycyjny, luksusowy. Postaraliśmy się również, aby wyróżnić najważniejsze elementy, czyli sprzedawane samochody.

Przejdź
Strona internetowa

WRB

Jest to projekt wykonany przez jednego z naszych pracowników przy współpracy z firmą Spec od It. Nasza firma zajęła się wdrożeniem dostarczonego projektu graficznego. Strona została stworzona przy użyciu Wordpressa oraz Elementora. Podczas pracy nad stroną wykorzystaliśmy autorski skrypt. Pozwala on na dodanie konfiguratora do produktu. Klient może zmieniać wszystkie jego ustawienia ręcznie w panelu administracyjnym.

Przejdź
Web design

Usługi bankowe

Jest to przykładowy projekt graficzny przygotowany dla firmy oferującej karty kredytowe. Motywem przewodnim tego projektu był glassmorphism. Jest to trend podbijający serca użytkowników. Sprawdza się on przy stronach różnego rodzaju.

Przejdź
Strona internetowa

MDE

Naszym zadaniem było przekazanie dużej ilości informacji w przyjemnym dla oka formacie. Kluczowymi elementami są proste w odnalezieniu informacje oraz możliwość szybkiego kontaktu z klientem. Technologie użyte przy tym projekcie to: Wordpress oraz Elementor. Współpraca z firmą Spec od It.

Przejdź
Web design

Klinika dentystyczna

Projekt wykonany dla kliniki dentystycznej. Jest to przykładowa grafika wykonana przez naszego designera. Zostały użyte czcionki sans serif dla podkreślenia nowoczesności zakładu dentystycznego. W palecie kolorów znajduje się błękitny ze względu skojarzenia z medycznym środowiskiem.

Przejdź
Kolorowe fale
Kolorowe fale
Obrazek powiązany z kontaktem

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami
cookie icon
Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby śledzić ruch oraz mierzyć skuteczność reklam.